חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

מה שהיה הוא שיהיה- רק השחקנים מתחלפים


במשך יותר מ-100 ימים אנחנו צפויים לשטיפת-מוח יומית עד שיעלה המסך על יום-הבוחר ב-9 באפריל 2019.

עד אז נהיה חשופים לסקרים-שקרים ולסקרים-שקרים שמנגד ונהיה עדים לשוק-ההבלים הגדול ביותר בישראל כשמועמדים מטעם עצמם ומטעם מפלגותיהם יציעו את מרכולתם השקרית בבאזר הטעון, בניסיון לשכנע אותנו כי אם רק נבחר בהם צפוי לנו ולמדינה עתיד טוב יותר.

כבר יש מפלגה חדשה בראשה עומד 'נעלם' שאיש לא יודע מה בדעתו להציע לעדר-הישראלי וכבר יש רשימה של עוד איש-צבא לשעבר, שמבטיח 'מפלגה בלי קונצים' וגם גברת אחת שחשפה רק השבוע את שם המפלגה שייסד בזמנו אביה והיא כבר ממריאה בשקרים וזאת רק ההתחלה.

'ציידי נתניהו' ימשיכו לרדוף אותו גם אחרי הרשעתו בבית-המשפט ומפעילים לחץ על היועץ-המשפטי, שיזדרז כבר להגיש כתב-אישום משום שבבית-הדין שלהם כבר נמצאה משפחת נתניהו אשמה גם בצונאמי שהכה השבוע באינדונזיה.

'הציפור הלבנה' לבני קראה לכולם לוותר על ה'אגו' שלהם במטרה לסלול עבורה את הדרך לתהילה ומאחורי הקלעים פועל במרץ רב המיליונר ברק לאיחוד כוחות בראשותו. 'הלפיד' המטיף לדמוקרטיה נקייה לא טורח לקיים בחירות פנימיות ברשימתו ושר-הפנים הזכאי-תמיד מתכונן לשוב למשרד ממנו עשה את הדרך לכלא וחזרה.

הערבים מחדדים את סכיני-חמאס נגד הדמוקרטיה היחידה בעולם שמאפשרת להם להלחם נגדה והחרדים כבר רוקמים כיצד לסחוט עוד ועוד את המדינה גם החל מ-10 באפריל. שר-האוצר מתהדר בהישגים כלכליים חסרי תקדים על עמוד שלם בעיתון, למרות שהוא יודע טוב מכולם כי נכשל בגדול בכל מדיניותו הכלכלית, למעט פגיעה אנושה בנכים וקשישים.

במהלך 100 הימים הבאים נהיה שוב עדים למסכת שקרים שאין דומה לה ובסופו של דבר, בבוקר של ה-10 באפריל 2019 נתעורר למציאות בה כבר נקבע כי מה שהיה הוא שיהיה ורק השחקנים בה מתחלפים, לפחות בחלקם.

המסקנה? להישאר ב-9 באפריל בבית ולא להיות שותפים לשקר הגדול!

#זכרונים #עמדתהזכרונים #זיכרוןיעקב