חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

זיכרון-יעקב בחרה בדרך-הישר!


תוצאות הבחירות למועצה-המקומית זיכרון-יעקב, שנערכו שלשום, הוכיחו כי מרבית תושבי המושבה בחרו ב'דרך-הישר' אותה עיצב זיו דשא עם כניסתו לתפקיד לפני כשנתיים ימים.

הבחירה בזיו דשא הוכיחה כי רוב התושבים לא מוכנים לחזור לימים אפלים של הנהגה מפחידה ומפלגת ואינם רוצים 5 שנים של רדיפות, הפחדות ואווירה מעוררת חשד לאקלים-ארגוני לא נקי.

הבחירה בזיו דשא הייתה כפולה: גם מתוך אמון בדרכו וביכולותיו להמשיך בדרך בה החל וגם הצבעה נגד כל מה שייצג יריבו הגדול אלי אבוטבול. השילוב בין שני המניעים האלה, העניק לזיו דשא את הניצחון הגדול ואולי עכשיו 'תשקוט המושבה לפחות 5 שנים'.

האג'נדה עמה יצא זיו דשא לבחירות, התבססה על רעיון מוזר במקומותינו ולפיו, אפשר לנהל רשות-מקומית נקייה לא רק משחיתות ומייחסי הון-שלטון, אלא גם באופן שקוף, אנושי ולא מתלהם. שלשלום בלילה התברר כי האג'נדה הזאת מוצאת-חן בעיני מרבית תושבי המושבה, שהעניקו לו את הניצחון ואת המנדט להמשיך עוד 5 שנים בדרך-הישר.

הניצחון של זיו דשא הוא תעודת-כבוד לזיכרון-יעקב, אשר העדיפה אותו על פני אפשרות מאיימת ומוכרת והודיעה למי שחפץ היה לחזור 'לשמור' על זיכרון-יעקב, שאין לו יותר מה לחפש בתפקיד 'שומר' המושבה וטוב שכך!

#זכרונים #עמדתהזכרונים #זכרוןיעקב