חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

מונדיאל: סבל נורא לצד הנאה צרופה


עכשיו כשהגיע המונדיאל לשלבים המכריעים וערב רבע-הגמר, אפשר כבר לסכם ולקבוע כי חובב הכדורגל הישראלי, בניגוד לכל עמיתיו בעולם, ספג עד כה עונש בלתי נסבל מחלק מהמונדיאל, אבל יחד עם זאת, הפיק הנאה צרופה, לא רק מהמשחקים הדרמטיים והמפתיעים אלא גם משתי תופעות מרנינות.

מנת הסבל של הצופה הישראלי מתמקדת בשידור המשחקים ומה'פרשנים' למיניהם. מדובר בשטיפת-מוח בלתי נסבלת של פטפוטי-סרק, מפי שדרנים שאינם מבינים מה תפקידם וממלאים את החלל בטמטום-חושים מביך. מעל לכל מצוי הצמד הבלתי נסבל נדב יעקובי ושגיא כהן (שחזר ברוך השם ארצה) אשר הפך כל משחק לסיוט מתמשך של ברברת מחרישת אוזניים והקראה בלתי פוסקת של נתונים וקורות-חיים של כל שחקן, בלי קשר למתרחש על כר הדשא.

רמי וייץ ומוטי איווניר הצליחו איכשהו להישמע רהוטים ורלוונטיים ואולי יצליחו להעביר את שלבי ההכרעה בפחות טעויות ושגיאות ובכך דיינו.

מחוץ למנת הסבל שהיה מנת חלקנו, ממי שמחשיבים עצמם פרשנים בעיני-עצמם באולפנים וכל תפקידם להעביר את הזמן בהמצאת שטויות עד לשריקות-הפתיחה, הצלחנו גם למצוא הנאה מפתיעה לפחות בשני מרכיבים של המונדיאל:

העובדה לפיה גם נבחרות שכבר אפסו סיכוייהן להעפיל לשלב הבא, הפגינו רוח ספורטיבית למופת וגם במשחקים חסרי חשיבות, שיחקו 'עם הנשמה' כאילו מדובר במשחק-הגמר ולהן מגיע כל-הכבוד!

-ההנאה המפתיעה השנייה במונדיאל הזה באה מכיוון מערכת ה-VAR שהצליחה להציל שופטים לא מעטים בזכות זוויות-הצילום וגם למנוע הכרעה שגויה של משחקים והכל במהירות ויעילות ומבלי לפגוע במשחק.

חוץ מזה, הנאה צרופה ומתמשכת שלצערנו, עוד מעט תסתיים.

#זכרונים #חדשותהזכרונים #זיכרוןיעקב