חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

'להעביר את ה'פורימון' לפרק-המושבה'!


'הפורימון' המסורתי של תנועת-הנוער 'מכבי צעיר' הסתיים בשעות אחר-הצהריים של יום השבת ורבים מתושבי האזור נשמו סוף-סוף לרווחה.

מדובר באחד מאירועי-השיא של חניכי תנועת-הנוער, אשר עמלים במשך כחודש ימים על הכנה וארגון של ה'פורימון', כאשר בשלב האחרון, מוקמים המתקנים במגרש החנייה הגדול סמוך לרחוב הברושים. עד שזה קורה, עוסקים החניכים בהכנות, בעיקר סביב המועדון של התנועה ובשבוע האחרון מתמקדות ההכנות כאמור באזור הקמת המתקנים.

תושבי רחוב הברושים והסביבה, כבר רגילים לחודש ימים של לכלוך, זוהמה, פסולת ורעש בלתי פוסק, המלווים את ההכנות לאירוע, בו נוטלים חלק מאות רבות מתושבי זיכרון-יעקב, אלא שהפעם, נראה כי די נמאס להם מהחגיגה השנתית הזאת,במיוחד נוכח העובדה לפיה השנה התקיים ה'פורימון' גם בשבת.

' החיים סביב האירוע הזה הפכו בלתי נסבלים ועם כל האהבה והאהדה לבני-הנוער, אין הם מתחשבים כלל בתושבים שמתגוררים כאן וסובלים מלכלוך ורעש בלתי פוסקים במשך חודש ימים, שלא לדבר על כך שאין להם שום יחס לאנשים שומרי-שבת ומתעלמים מהם לחלוטין' אמרו השבוע תושבים באזור וקראו 'להעתיק את ה'פורימון' לפרק-המושבה, שם יש מרחב גדול, אין שכנים והם יכולים להרעיש כאוות נפשם. מי שטוען כי העברה כזאת אינה נוחה לחניכים, מוזמן לגור כאן בחודש שלפני האירוע וחוץ מזה, הם כבר הצטיידו במכולה המסוגלת להכיל את כל הקרשים והציוד הנדרש להעברתו עד פרק-המושבה'.

#זכרונים #חדשותהזכרונים #זיכרוןיעקב