חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

סבלנות כלפי הנכים!


ממש לא נעים לצאת בימים אלה לדרך ולפתע פתאום למצוא עצמך ב'פקק' אדיר, שנמשך שעה ארוכה, כתוצאה מחסימת-כבישים של הנכים המפגינים.

לא נעים להיקלע לכביש-חסום, בעיקר אם אתם ממהרים לפגישת-עבודה חשובה ואין סיכוי שתגיעו אליה בזמן, או סתם לעבודה המרוחקת מביתכם כברת-דרך חסומה.

אבל.

עם כל אי-הנעימות ואפילו הנזקים הנגרמים לא אחת כתוצאה מחסימות-הכבישים של הנכים, נדרשת מכולנו מידה רבה של סבלנות, חמלה, הזדהות ותמיכה בנכים המבקשים רק לקבל קצבאות בגובה שכר-המינימום.

דומה כי הציבור הישראלי, מצליח בינתיים להתאפק ולגלות בגרות מול הסבל הנגרם לו בכבישים, כי הוא יודע שמדובר במאבק צודק מאין כמוהו ובהחלט מדובר בתעודת-בגרות אזרחית לרוב הישראלי הדומם, שהרי הנכים באים מכל המגזרים, העדות והדתות.

אלא שאסופת הבטלנים, העושקים, השקרנים, המרכיבה את כנסת-ישראל, חייבת בבוא היום לשלם את מחיר התעלמותה מזעקת הנכים בישראל!. אנחנו קוראים כבר זמן רב, מעל במה צנועה זאת, להחרים את הבחירות לכנסת והצגנו סיבות למכביר, לא להשתתף בשקר הבחירות, ללא הבדל דעה פוליטית.

מי שעדיין לא השתכנע כי 'העדר הישראלי' בוחר חבורה מאוסה של ציניקנים, הדואגת רק לעצמה, מוזמן להצטרף אלינו ובבחירות הבאות להישאר בבית ולו רק בגלל התנהגות חברי-הכנסת ושרי הממשלה כלפי הנכים!.

לעינוי המתמשך של הנכים, צריך שישלמו חברי-הכנסת את המחיר היקר ביותר ובינתיים, נמשיך לתמוך בנכים ולהתאזר בסבלנות לא אופיינית גם בכבישים שהם חוסמים.

#זכרונים #עמדה #זכרוןיעקב