חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

ברוכים הבאים לשקר של 'ליגת-העל'


החל משבת הקרובה יעלה שוב המסך על השקר המוסכם שנושא לשווא את השם 'ליגת-העל בכדורגל'. אלפי חובבי כדורגל בישראל יגיעו למגרשי-הכדורגל מבאר-שבע בדרום ועד קרית-שמונה בצפון (מתי שהוא) ויעודדו את קבוצותיהם, בידיעה ברורה כי הם עומדים לחזות בשקר גס!.

הכדורגל הישראלי, שכבר 40 שנה ויותר, לא רשם הישג כלשהו בזירה הבינלאומית, נהנה מיחסי-ציבור נפלאים, כאשר תקשורת-הספורט בארץ, מרוממת ומאדירה כל מי שבמקרה פגע כדור בראשו והבקיע שער, כאילו היה 'כוכב' בינלאומי. אותה תקשורת יודעת להלל, לשבח ולפאר, כל שחקן זר שהגיע לכאן, לעשות סיבוב פטור-ממס ודוחקת הצידה כל סיכוי לכישרון מקומי לנסות ולהתקדם.

הקיץ הארוך ובמרכזו 'עונת המלפפונים', שימש במה נהדרת לסיפורים אודות רכישה ומכירה של שחקנים, בדרך-כלל מיוצגים בידי סוכנים ממולחים וסכומי הכסף שעברו מיד ליד, על רכישת 'כוכבים,' אינה אלא עלבון לאינטליגנציה של הצופה הממוצע, בעיקר משום שידוע לכל כי מדובר ב'בלוף' שבקושי רב יחזיק מעמד חצי-עונה.

רמת האימונים, כמו גם המאמנים, מביישת את מקצוע הכדורגל וגם ההתמודדות בין 2-3 קבוצות על 'תואר' כזה או אחר, לא יכולה לשמש עלה-תאנה, המכסה על ערוות הליגה הבכירה, שרובה אינה מסוגלת להתמודד עם קבוצות מרכז-הטבלה של כל ליגה-שנייה באירופה.

מפעלי ההימורים מחכים בכיליון עיניים להצגת השקר-המוסכם, כי מאות אלפי אנשים עומדים לשלם ממיטב כספם, בתמורה להימורים ואילו ערוצי-הספורט, יחגגו אף הם מול החידלון הזה, כדי להצדיק את קיומם ולגרוף עוד כסף תמורת צפייה בערוצי-תשלום.

אז אנחנו מאחלים לכל מי ששותף לשקר של 'ליגת העל' הנאה רבה מן האשליה, שסופה להתפוצץ, כמו כל שנה, בסוף העונה.

לשקר הזה, באמת יש רגליים (עקומות!).

#זכרונים #ספורט #זכרוןיעקב