חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

האופוזיציה: ' זאת הקדנציה הראשונה והאחרונה של זיו דשא!'


חברי האופוזיציה במועצה-המקומית זכרון-יעקב יצאו השבוע במתקפה חריפה נגד ראש המועצה זיו דשא ואף הצהירו ברשתות החברתיות הגועשות כי " זאת הקדנציה הראשונה והאחרונה של זיו דשא!".

הרקע להתחממות היחסים בין שני צידי המתרס הפוליטי-מקומי, לא קשורה לחום הקיץ-הישראלי, אלא נעוצה בכך שישיבה שלא מן-המניין, אשר נקבעה להתקיים ביום שלישי השבוע, על-פי דרישת האופוזיציה, בוטלה ברגע האחרון על-ידי ראש-המועצה זיו דשא.

האופוזיציה דרשה כינוס הישיבה האמורה, על רקע טענותיה בדבר תשלום של 1.5 מיליון ש"ח מקופת-המועצה, לידיהם של 3 'חושפי שחיתות' שזכו גם ב'צו-הגנה' בתקופתו של ראש המועצה הקודם אלי אבוטבול.

חברי האופוזיציה טענו עוד כי זיו דשא כבר העביר לידיהם סכום של 1.2 מיליון ש"ח, מבלי להחתים אותם על העדר תביעות וכי גרם הפסד כספי נוסף לקופה-הציבורית, כאשר קיבל חוות-דעת משפטית חיצונית בנושא זה ועל רקע חוות-הדעת, אף ביטל את הישיבה שתוכננה להתקיים.

האופוזיציה הודיעה כי כבר פנתה לממונה על המחוז,בדרישה שיורה לראש-המועצה לקיים את הישיבה שבוטלה וידרוש החזרת הכספים ששולמו.

כזכור קבע בזמנו מבקר-המדינה, כי שלושה 'חושפי השחיתות', זכאים יהיו לקבל 'צו הגנה' במקביל לתשלום פיצויים בסכום כולל של כ-1.5 מיליון ש"ח.

ההכרזה של האופוזיציה בדבר 'הקדנציה הראשונה והאחרונה של זיו דשא' אינה מבשרת טובות, בכל הקשור למערכת היחסים הפוליטית בזכרון-יעקב, עד מועד הבחירות הבאות לראשות המועצה ומן הסתם, צפוי המשך 'קיץ חם' בביצה-הפוליטית.

#זכרונים #מקומי #זכרוןיעקב