חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

מנהל מח' התכנון של הוועדה לתכנון ובנייה- בסוכת האבלים של המחבלים מאום אל-פחם!

זמן קצר לאחר פיגוע-הדמים בהר-הבית, במהלכו נרצחו שני שוטרים ישראלים בידי מחבלים מאום אל-פחם, הגיעו לידי 'זכרונים' תצלומים, המתעדים את אחד מבכירי הוועדה המקומית לתכנון-ובנייה השומרון, מבקר בסוכת-האבלים של משפחות המרצחים ועד מהרה געשו הרשתות החברתיות, במחאה זועמת על נוכחותו של הבכיר במקום.

מחמוד מחמיד עובד בוועדה לתכנון-ובנייה מאז שנת 1994 ומכהן בתפקיד מנהל מחלקת-התכנון של הוועדה. מדובר באדם בעל מישרה-ציבורית בכירה, המקבל את שכרו ממדינת-ישראל וניצב מול ציבור גדול של אנשים, הנזקקים לשרותיו המקצועיים ומכאן הכעס והתמיהה, על הזדהותו כביכול של מוחמד מחמיד עם משפחות, שבניהם רצחו את השוטרים בהר-הבית.

על רקע זה בקשנו לקבל את תגובתו והנה הדברים שאמר לנו השבוע מוחמד מחמיד:

"המציאות בה אני נמצא מדברת בעד עצמה. מדובר בשלוש משפחות שכנות, שבין ביתי לבתיהם מפרידים מטרים בודדים בלבד. התעוררתי ככל אזרח וירדתי להבין מה מתרחש, לאור ההתקהלות מסביב לבתים וחצרותיהם.

אני חבר עיריית אום אל-פחם ומוטלת עלי אחריות, יחד עם הנהלת העירייה, להרגיע את הרוחות, להשליט סדר-ציבורי וזו המנהיגות הנדרשת.

אני דוגל, מאז ומתמיד, שאנו שני עמים והרבה עדות במדינה הזאת וחייבים לחיות ביחד ושפת השלום והאחווה תנצח ותביס כל כוחות החושך והאלימות והטרור, אותו אני מגנה.

בהזדמנות זאת, אני שולח את תנחומי למשפחות השוטרים שאיבדו את חייהם בעת מילוי תפקידם".

#זכרונים #מקומי #זכרוןיעקב