חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

הפנים האמתיות של עיתון 'הארץ' (לא שלנו)

למי שעדיין היו ספקות באשר לפנים האמתיות של עיתון 'הארץ' (לא שלנו) ועל השקפת עולמו האנטי-ציונית והאנטי-יהודית, בא מאמר שפרסם השבוע אסף רונאל, עורך חדשות-החוץ של העיתון.

העורך מתח ביקורת נוקבת על דברים שהשמיע נשיא צרפת, עמנואל מקרון, בטקס-זיכרון ליהודי צרפת, שגורשו לידי הנאצים בשואה ואמר כי "לעולם לא נכנע למסרים של שנאה, לא נכנע לאנטי-ציונות, שהיא אנטישמיות שהומצאה מחדש".

אסף רונאל לא יכול היה להשלים עם דבריו של נשיא צרפת ונתן דרור ליצר השנאה-העצמית שלו ושל הבמה המספקת לו מקום לביטוי מצוקותיו ולאחר שטרח לשבח את האנטי-ציונות, כתב כי "פירושה התנגדות לגזענות הטבועה בציונות של היום, היא אינה אנטישמיות".

למי שלא הבין למה מתכוון העורך הנסער, באה התוספת הבאה להבהיר: "האפרטהייד הישראלי לא התחיל עם שחרור חלקים מארץ-ישראל ב-1967, אלא 19 שנים קודם לכן, במלחמת-השחרור והקמת-המדינה, האפרטהייד מתייחס ל-1948 ולא ל-1967. הצגת אנטישמיות ואנטי-ציונות כמקשה אחת, רק פוגעת במאבק נגד האנטישמיות וזה נכון גם לגבי הכשרתם של אנטישמים ציונים על-ידי ישראל".

מסתבר שוב כי עיתון 'הארץ' (לא שלנו) אינו אלא בית-מחסה לחולים במחלה אנושה וחסרת מרפא והיא השנאה-העצמית והם זקוקים לחמלה ורחמים, ככל חולה.

#זכרונים #עיתונות #זכרוןיעקב