חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

האסיר המשוחרר אהוד אולמרט ממשיך לקבל 'הנחות'

האסיר המשוחרר והעבריין המורשע, אהוד אולמרט, ממשיך לקבל ממדינת-ישראל ייחס מיוחד במינו, שאינו עומד בשום 'מבחן בוזגלו'.( ראה כתבה נפרדת).

לאחר שהשתחרר ממאסרו, הודות לכך ששני-שליש מהתקופה שנגזרה עליו קוזזו בגין 'התנהגות טובה' בכלא-מעשיהו, תוך התעלמות ברורה מעבירות-משמעת שביצע במהלך מאסרו ובתוכם הברחת חומרים מתוך הכלא בידי עורך-דינו, מיהר האסיר המשוחרר לפנות לנשיא-המדינה ראובן ריבלין בבקשה להסיר ממנו את כל המגבלות החלות על כל אסיר-משוחרר אחר ובהם גם איסור היציאה מהארץ. האסיר-המשוחרר אולמרט ידע היטב כי יש סיכוי גדול שבקשתו החריגה תענה בחיוב, נוכח דברים ברוח זו שהשמיע כבוד הנשיא, עוד בטרם נפתחו שערי כלא-מעשיהו בפני מקבל השוחד הגדול אהוד אולמרט.

בתוך כך ודווקא על רקע פרשת הנשיא-המורשע לשעבר, עבריין-המין משה קצב, לא זכינו לשמוע גם מפי העבריין המורשע אהוד אולמרט הודאה או צער על המעשים שביצע ואשר הובילו להרשעתו המהדהדת ואם לצרף את כל הדברים הללו יחד, מתקבלת שוב התמונה המצערת והמרגיזה, כי הצדק אינו שווה לכל וכי 'מבחן אולמרט' רחוק מאוד מכל 'מבחן בוזגלו'.

עכשיו האיש שנטל שוחד, יתעשר מפרסום הספר שכתב ויגרוף מיליונים מהרצאות בארץ ובעיקר בחו"ל וישוב למרכז הבמה הציבורית, כאילו לא אירע דבר (ע"ע אריה דרעי) ועוד יהיו כאלה שידרשו להפסיק את 'צייד המכשפות' נגד העבריין-המורשע.

#זכרונים #פלילים #זכרוןיעקב