חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

חלום יס.פלאנט מתגשם בזכרון-יעקב!


הערב (יום חמישי) יפתח מתחם הקולנוע הנוצץ של יס.פלאנט ב'מול זכרון' לציבור הרחב, החל משעה 21.30 וזאת אחרי אירוע-פתיחה חגיגי למוזמנים.

במסיבת עיתונאים שנערכה בתחילת השבוע במתחם, המכיל 12 אולמות הקרנה מאובזרים וממוזגים היטב, הציגו מנהלי המתחם משהו מן 'העולם על-פי יס.פלנט' ואין ספק שמדובר באירוע בעל משמעות תרבותית-חברתית לתושבי זכרון-יעקב והסביבה.

ראש המועצה-המקומית זיו דשא נשא דברי ברכה, באוזני העיתונאים שהתקבצו באחד האולמות החדשים והטעים כי " מדובר ברגע מרגש שיביא עמו שינוי באזור כולו לתרבות-הפנאי של התושבים וגם תעסוקה לצעירים ויחד עם חיזוק הכלכלה באזור ועתידה של הרכבת לעצור בתחנה הסמוכה, מדובר באירוע משמעותי וחשוב".

מנכ"ל יס.פלנט מוקי קרדינגר סיפר בדבריו כי" אחרי שחיפשנו להקים קולנוע באזור, אני שמח שהגענו לרגע הזה וזכרון-יעקב והסביבה עתידים להינות מקולנוע ברמה הגבוהה ביותר, כמיטב המסורת שלנו".

המנכ"ל סיפר כי סבו הקים בשנת 1930 את קולנוע 'עין דור' בחיפה ומאז הלכה יס.פלנט כברת-דרך משמעותית, אשר מציבה אותה כיום, במקום השני באירופה בכל הקשור לגודלה.

המתחם בזכרון-יעקב הוא השישי של יס.פלנט בישראל והנתונים המספריים, שהוצגו במהלך מסיבת-העיתונאים, מדברים בעד עצמם: 226 בתי-קולנוע ב-9 מדינות ו-2136 מסכי-הקרנה עליהם מוקרנים 3.5 מיליון הקרנות בשנה ו-12 אלף הקרנות ביום ברשת!.

לדברי המנכ"ל נרשמו בשנת 2016 יותר מ-100 מיליון 'לקוחות מרוצים', מה שמעיד על ההשקעה העצומה והמאמץ המתמשך של יס.פלנט בכל המרכיבים שנועדו להסב לצופים חוויה קולנועית מיוחדת במינה ובכלל זה ישיבה מדורגת באולמות, מסכי-ענק, הקרנה דיגיטלית, 'סאונד' תלת-מימדי מוביל, מתחם v.i.p ושירות מקצועי.

במתחם ב'מול זכרון' יש 1800 כיסאות ב-12 אולמות ומחיר הכרטיסים יהא כמקובל ברשת, 40 ש"ח למבוגר עבור כרטיס רגיל ושורה של הנחות לגמלאים וחיילים.

בילוי מהנה!

#זכרונים #מקומי #זכרוןיעקב