חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

'הממשלה אשמה ברצח תושבים ערבים'!


אירועי-הדמים בכפר קאסם ושורת מעשי הרצח בישובים הערבים, במהלכם נרצחו יותר מ-30 תושבים ערבים בידי תושבים ערבים אחרים, הביאה לגל חדש של ביטויי לאומנות ערבית מצד מי שמחשיבים עצמם כמנהיגי המגזר הערבי, אלא שהפעם הגיעו הדברים לאבסורד מגוחך והזוי.

העמדה המשותפת להנהגה הערבית במדינת-ישראל, הייתה כאילו אין המשטרה משקיעה כל מאמץ לפענח את מעשי-הרצח בכפרים ובישובים הערבים, פשוט משום שנוח לממשלה שערבים-ירצחו-ערבים!.

אין ספור קונספירציות הושמעו השבוע בעניין זה, כאילו יש סוג של הסכמה-שבשתיקה, אשר מאפשרת מעשי-רצח של ערבים להמשיך להתרחש ולא לפענח אותם, בניגוד למתחולל לדעתם במגזר היהודי.

להפצת השטות הזאת, אחראי בין היתר ח"כ מוחמד ברכה ועמו 'המנהיג' זחלקה, שהתארח אצל ירון לונדון (אלא מה?) והכריז כי המשטרה מתעלמת בכוונה ממעשי הרצח בקרב הערבים וה'הוכחה' לכך היא, שמקורו של הנשק בכפרים הערבים, דווקא בצה"ל.

למנהיגות הערבית, כמובן שאין אחריות למתחולל בקרב האוכלוסייה אותה הם כביכול מייצגים. לא לכמות האדירה של כלי-נשק המצויים אצל התושבים הערבים, לא לחיסולים על רקע 'כבוד המשפחה', לא ליריבות בין 'חמולות' וגם לא להתנגדות להקמת תחנות-משטרה בכפרים שונים. מנהיגי הערבים מתנגדים גם לגיוס שוטרים ערבים למשטרת-ישראל כי הדבר מנוגד לעמדה ה'פלסטינית' שלהם וכך נוח להם לגלגל את האחריות על שפיכת דם-ערבי בידי ערבים, לפיתחה של ממשלת-ישראל.

אסור להתייחס ברצינות לחזיון המופרך הזה, אבל מותר להציע למי שמאשים את ממשלת-ישראל בשפיכות דם-ערבי, להגר מיד לסוריה, שם כידוע, שומרים לא רק על 'חופש הביטוי' אלא בעיקר על דם-ערבי שלא נשפך...

#זכרונים #עמדה #זכרוןיעקב