חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

לא לאפשר למשתמטים להופיע בצה"ל!


קצת מדהים היה ללמוד על כך שקצין-חינוך ראשי בצה"ל, ממליץ בפני דרג מקבלי ההחלטות בצבא, לאפשר לאומנים שלא שירתו בצה"ל, להופיע בפני חיילים ומיד הצטרף אליו גם הזמר חנן יובל (ששירת בצבא) יו"ר ארגון אמ"י וחיזק את ידיו בקריאה המופרכת הזאת.

הופעה בפני חיילי צה"ל הייתה ונותרה זכות ולא חובה ובוודאי שהצבא אינו אמור לשמש עוד במה להתפרנס מעליה ועל-כן, רק מי שמילא את חובתו למדינה באמצעות שירות-צבאי, רשאי וזכאי לקבל את הזכות להופיע בפני חיילים.

אביב גפן ומרעיו ובהם מגיש חדשות מפורסם בערוץ-10, הטיפו במשך שנים, בעד השתמטות משירות בצה"ל ועשו זאת בקול גדול ובלי בושה. במדינה מתוקנת היה מצבם האישי חמור הרבה יותר, אבל בישראל בשם 'קדושת חופש הביטוי והדמוקרטיה,' הכל מותר והמשתמטים והמסיתים, המשיכו לקבל חיסיון חוקי ולמצער, גם ציבורי.

להרשות למשתמטים מצה"ל להופיע בפני חיילים זה כמו לאפשר ל'נטורי קרטא' להציג באוזני החיילים את משנתם נגד הציונות השנואה, או לתת במה לכל שופרות-התעמולה הארסיים נגד ישראל, להשמיע לחיילים את דברם, מבית-היוצר של שלום-לא-עכשיו, 'הארץ'-לא-שלנו, שוברים-שתיקה וחולי שנאה-עצמית אחרים.

במקום להמשיך ולגנות את התופעה המבישה, של השתמטות אומנים משירות-צבאי מעדיף משום מה קצין-חינוך ראשי לצה"ל, לבצע סוג של נסיגה מוסרית-ערכית, שאסור כי תעבור ועל רקע זה צריך גם להתחיל ולשאול על איזה חינוך בדיוק הוא ממונה ומטיף?!

#zfrubhognsvzfruihgec #זכרונים #עמדה #זכרוןיעקב