חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

הח"כים ממשיכים לצפצף עלינו בלי בושה!


מי שהיה זקוק לעוד הוכחה כי 'נבחרי-העם' מנותקים באופן גורף מהעם וכי הם ממשיכים לצפצף על ה'עדר' הממשיך לבחור בהם, קיבל השבוע את מבוקשו, כאשר חברי-הכנסת יצאו ל'פגרת-פסח' שתימשך לא פחות מאשר 45 ימים!.

זאת לא טעות וגם לא אחיזת-עיניים: חברי-הכנסת נפרדו מבית-המחוקקים ב-22 במרץ ויחזרו למקום-העבודה שלהם רק ב-8 במאי, בסך-הכל 'פגרה' של 45 יום.

אלא שבכך לא די, שכן כנסת-ישראל תתכנס ל'מושב-הקיץ' שלה למשך 83 ימים בלבד, עד ה-30 ביולי ואז תצא לחופשת-הקיץ למשך 85 ימים(!) מאחר שחברי-הכנסת התשושים, ממסעותיהם ברחבי-תבל, יחזרו לכנסת אחרי חגי-תשרי ב-22 באוקטובר.

למי ששכח, מספר ימי החופשה לשכירים בארץ מגיע ל-12-18 ימים בשנה, במקרה הטוב, שלא לדבר על כך שלעצמאים אין כלל ימי-חופשה מוכרים. ועוד דבר חשוב: ממילא הכנסת 'מתפקדת' בימי שני עד רביעי בלבד וגם אין כלל חובה על חבר-הכנסת להיות נוכח ב'מקום-עבודתו'.

יוצא איפוא כי בשנת 2017 'יעבדו' חברי-הכנסת 236 ימים בלבד וייהנו מ-129 ימי-חופשה שהם כ-35% מימות-השנה!.

המאמץ הקשה הזה של נבחרי-העם מאוד משתלם, נוכח העובדה לפיה השכר-ברוטו שלהם (ללא תוספות חריגות ומוזרות) עומד על 41,342 ש"ח (אחרי שהעלו לעצמם את השכר בעוד 2.2%) לעומת השכר-הממוצע במשק אשר עומד על 9673 ש"ח בממוצע.

ועוד לא אמרנו מילה על תנאי הפרישה והפנסיה של החבורה הצינית הזאת, אז מי שמחפש לעשות-חיים על חשבון הציבור ולצפצף עליו ללא בושה, המקום הבטוח ביותר הוא בכנסת-ישראל.

תמשיכו לבחור לכנסת...

#זכרונים #עמדה #זכרוןיעקב