חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

נס קטלוניה הגדול!

אמש עבר עולם הספורט טלטלה שהרעידה לבבות בכל רחבי תבל, נוכח הניצחון המדהים של ברצלונה על פריס סן-ז'רמן בתוצאה הדמיונית 6-1 ואשר הושגה בדרך נס ממש רגע לפני סיום המשחק.

זה לא היה משחק כדורגל אלא לוחמת-גרילה של ברצלונה במבצר-הבנוי שהקימו שחקני עיר-האורות וכנגד כל הסיכויים הצליחה 'בארסה' למחוק את הפסדה מהמשחק הראשון ולהפוך בדרך פלאית את התוצאה בחצי-תריסר שערים שהפילו את המגדל-הצרפתי לקרשים.

ההתמודדות הזאת הוכיחה, כדבריו של לואיס אנרקה, המאמן המושמץ של ברצלונה, כ מדובר בניצחון הרוח והאמונה של השחקנים, בעוד חלק גדול של מי שמחזיקים מעצמם 'פרשנים' (ע"ע ערוצי-הספורט בישראל) קבעו לפני המשחק כי ברצלונה הגדולה עברה מהעולם וכי יש לסיים את החוזה עם המאמן ושאין סיכוי להשיג ניצחון בגומלין שיעלה את הקטלונים לשלב הבא. הרבה כובעים הם חייבים לאכול היום...

ה'אוטובוס' הצרפתי חנה לרוחב המגרש והותיר לקוסמים של ברצלונה מעט מאוד שטחים לפעול בהם, אבל הטירוף, הרצון, הנחישות, ההקרבה והדבקות במטרה הקבוצתית, הצליחו בסופו של דבר לרסק גם את הקיר-הצרפתי וכאשר נשמעה שריקת הסיום, לאחד האירועים הדרמטיים שידע עולם-הספורט, התקשו מאות מיליוני הצופים ברחבי העולם לעכל את מה שקרה אמש.

אכן, מי שחזה בפלא הזה ראה את נס-קטלוניה הגדול!

#זכרונים #במוקד #זכרוןיעקב