חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

ותודה ל'שלום (לא) עכשיו!


נאמני ארץ-ישראל חייבים תודה והוקרה לפעילי ארגון 'שלום (לא) עכשיו' שהרי בזכות מאמציהם של פעילי הארגון השמאלני הזה, הושגו שני הישגים שבנסיבות אחרות, ספק אם היו נרשמים: נפתרה (אולי) באופן סופי התסבוכת של הישוב 'עמונה' והוא יישאר על הגבעה בה שכן עד כה והושג (אולי) 'חוק ההסדרה' שסוף-סוף, יסיר את האיום הרובץ על הישובים ביהודה-ושומרון, מבית-היוצר של השמאל הישראלי, תומכיו ומממניו בעולם המזדהה עם שנאת-ישראל ותמיכה עיוורת בפלשתינים.

אלמלא העתירות לבג"צ שהגיש 'שלום (לא) עכשיו' והמהומה התקשורתית שייצרו פעילי הארגון הזה, בגיבוי ותמיכה גורפת ומתמשכת של התקשורת-השמאלנית, הייתה 'עמונה' נתונה עוד שנים, בסכנת חיסול ופינוי וכך גם אלפי בתי-אב של משפחות יהודיות ברחבי יהודה-ושומרון.

המרדף הבלתי פוסק של 'שלום(לא) עכשיו' אחר מתן 'זכויות' לפלשתינאים, הפך לחרב-פיפיות ואפשר לממשלת-ישראל לעשות, לפחות באופן חלקי, את מה שנדרש ממנה כבר מזמן.

אגב כך, ראש-הממשלה בנימין נתניהו ניצל בעור שיניו, מגורלם של כל מי שוויתרו על חלקות אדמה של ארץ-ישראל: אילו פינה למשל את 'עמונה' כדרישת השמאל, תומך הפלשתנאים, היה גורלו כגורלם של מנחם בגין, אריק שרון ז"ל וגם על כך מגיעה תודה לארגון 'שלום (לא) עכשיו', בתקווה שימשיכו בדרכם כי כבר נכתב כי 'למלשינים לא תהא תקווה'!

#זכרונים #פוליטיקה #זכרוןיעקב