חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

חולקו תעודות 'יקיר זכרון-יעקב'


חמישה מתושבי המושבה זכו לקבל השבוע מידי ראש-המועצה זיו דשא, את תעודת 'יקיר זכרון-יעקב' בטקס מרשים שנערך באודיטוריום של בית-ניר.

הטקס שבעבר 'נבלע' בתוך חגיגות יום-העצמאות, זכה לעדנה מחודשת ולכבוד הראוי לו והתקיים הפעם בנפרד ובמסגרת האירועים לציון 'האזרח הוותיק'.

כלות וחתני קבלת ההכרה הציבורית על היותם 'יקירי המושבה' שמעו ברכות מפי ראש-המועצה זיו דשא ומפי ד"ר אורלי דביר, מנהלת מחלקת שירותי-הרווחה במועצה-המקומית והתכבדו בקבלת התעודות לקול תשואות הקהל הרב שגדש את האולם.

עקיבא הרשקוביץ זכה בתעודה המכובדת, בזכות תרומתו ארוכת השנים למען הקהילה ובמיוחד במסגרת ארגון 'רוטרי'.

ברכה דנוס, זכתה בתעודה, בזכות תרומתה המתמשכת לקהילה, במסגרת פעילותה בארגון 'ויצ"ו' המקומי.

ישראל אשכנזי קיבל את התעודה, הודות לתרומתו המתמשכת לאגודת מכבי זכרון-יעקב והספורט במושבה.

מיכל שכטר זכתה להוקרה, בזכות פעילותה המתמשכת לקהילה.

הרב יוסף אלקובי נבחר ל'יקיר זכרון-יעקב' הודות לפעילותו המתמשכת בניהול בית-הכנסת 'אהל רחל' בשכונת 'הגורן'.

שר-התחבורה הבטיח להאיץ פתיחת רכבת זכרון-יעקב!

אולי הפעם זה יקרה: שר-התחבורה ישראל כץ, הבטיח השבוע, במהלך ביקורו בזכרון-יעקב, לדאוג להאצת כל המהלכים הדרושים לפתיחתה מחדש של תחנת-הרכבת המקומית.

השר כץ התארח בזכרון-יעקב יחד עם בכירי משרד-התחבורה וניפגש עם ראש המועצה-המקומית זיו דשא וסגנו מאיר ואנונו ועם איציק בלה ואריה פולק, בפגישת-עבודה שתניב אולי תוצאות מעשיות.

השר הבטיח להגביר את המאמצים לפתיחת תחנת-הרכבה המקומית ואם יעמוד בדיבורו, בניגוד לכל קודמיו, יתכן שבתוך שנתיים אכן תפתח בזכרון-יעקב תחנת-הרכבת הנכספת.

בפגישה סוכם גם משרד-התחבורה יפעל לתגבור התחבורה-הציבורית בישוב ואליו וכן על פיתוח מסלולי רכיבה על אופניים במושבה ולכיוון בנימינה..

#זכרונים #יקירהמושבה #זכרוןיעקב