חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

שיבובסקי קורא לבחור באיציק בלה!


ראש-המועצה המיתולגי של זכרון-יעקב, ישי שיבובסקי, פרסם השבוע מנשר ובו קריאה לתושבי המושבה לבחור באיציק בלה לתפקיד ראש-המועצה.

ישי שיבובסקי, מי שעמד בראשות המועצה-המקומית זכרון-יעקב במשך כ-30 שנה ולזכותו מניות רבות ומשמעותיות בפיתוחה ושגשוגה של המושבה, פרש מתפקידו אחרי כשלושה עשורים עמוסי פעילות, לא ניתק עצמו מהמתחולל בישוב והשבוע כאמור, נזעק להביע תמיכה בלתי מסויגת במועמדותו של איציק בלה לתפקיד ראש-המועצה.

"איציק בלה הוא אדם ישר וערכי, בעל טוהר מידות ונקי כפיים, אדם שמעולם לא ביקש ולו דבר אחד לעצמו (וכל זאת בהתנדבות מלאה עשרות בשנים), אדם שפיו וליבו תמיד היו שווים, תופעה נדירה בנוף הפוליטי" כתב ישי שיבובסקי במנשר שפרסם והוסיף:" להיות ראש-מועצה זה לא רק להבטיח הבטחות או לצייר חלומות, להיות ראש-מועצה צריך ניסיון, שיקול דעת ויכולת לעבוד עם אנשים".

בהמשך פנה ישי שיבובסקי לתושבי המושבה וכתב:"תושבים יקרים, זכרון-יעקב היא מפעל חיי! לא הייתי מעז לסכן את מורשתי, את הישגי ובוודאי את המושבה, אלמלא נוכחתי לדעת כי מנסים לכתוב את ההיסטוריה מחדש ולפגוע באנשים שהלכו אתי יד-ביד ובהתנדבות מאלה במשך ארבעה עשורים. אל תתנו לאף אחד לבלבל אתכם ולספר לכם כל מיני עיוותים כסיפורים. איציק בלה הוא האדם היחיד שיכול להיחשב כממשיך דרכי ומורשתי!".

#זכרונים #זכרוןיעקב #פוליטיקה