חיפוש
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Black

איציק בלה:"אתמודד בבחירות!"

איציק בלה, ממלא-מקום ראש המועצה-המקומית זכרון-יעקב, הודיע השבוע כי בכוונתו להתמודד בבחירות הקרובות לתפקיד ראש-המועצה, בעקבות התפטרותו של אלי אבטבול.

איציק בלה שימש ממלא-מקומו של ראש-המועצה היוצא ועל-פי חוק יכנס לתפקידו למשך 60 הימים, עד עריכת הבחירות לראשות המועצה. בפרק זמן זה יכהן בלה כראש-מועצה לכל דבר, אלא שכבר עתה הצהיר באוזני "זכרונים" על כוונתו להתמודד בבחירות הקרובות על ראשות המועצה, הפעם כראש רשות נבחר.

" אני מצטער על צעדו של אלי אבוטבול ועל התפטרותו " אמר איציק בלה " הוא היה ראש-מועצה טוב ותרם רבות לישוב תוך גילוי חום ורגישות לתושבים, אבל אני מכבד את החלטתו, בעיקר במצב בו התקשה להמשיך לנהל את חייו הפרטיים כשמשפחתו סובלת".

איציק בלה, בעל ניסיון רב בתפקידי ניהול וחבר מועצה וותיק אמר עוד:" אתמודד בבחירות הקרובות על הזכות לעמוד בראש המועצה-המקומית זכרון-יעקב כנבחר, אני מאמין ביכולות המקצועיות שלי וב'רזומה' שצברתי בעבודה-ציבורית וביכולותיי לשכנע את הציבור לבחור בי".

בלה הרחיב את היריעה באשר לעתיד והטעים כי " במועצה-המקומית יש עובדים טובים ונאמנים שיחד אתי, נצליח להכניס למועצה רוח חדשה, לחזק את השירות לאזרח, לפתח את תחומי החינוך והסביבה ולשפר את המאזן-הכספי של המועצה. אני בהחלט מאמין שבכוחות משותפים, נוביל את זכרון-יעקב לתקופה חדשה ומוצלחת".

#זכרונים #בחירות #זכרוןיעקב